Kto jest największym faworytem mundialu według bukmacherów?

[REKLAMA]

Trudno znaleźć w świecie sportu imprezę równie głośną i popularną, co mistrzostwa świata w piłce nożnej. Mundial 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a poszczególne reprezentacje narodowe zmierzą się tym razem na stadionach w Rosji. Kibice poszczególnych krajów wyczekują gwizdka sędziego, który rozpocznie zmagania ich ukochanych zespołów. Swoich faworytów do zwycięstwa w turnieju mają także bukmacherzy. Kto według nich zostanie mistrzem świata?

Kim są najwięksi faworyci mistrzostw świata 2018?

Wszyscy analitycy serwisów bukmacherskich wymieniają jako faworytów rosyjskiego mundialu te same reprezentacje. Szczególną uwagę przykuwają aktualni mistrzowie świata, czyli Niemcy. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Joachima Loewa to wciąż wyjątkowo mocny zespół, na dodatek dysponujący bardzo długą ławką rezerwowych. Dowodem potęgi Niemców może być chociażby wygrana w Pucharze Konfederacji osiągnięta przez drugi skład, a zatem bez udziału tak znanych piłkarzy jak Ozil, Kroos, Hummels czy Neuer. Bukmacherzy zwracają uwagę także na reprezentacje krajów południowoamerykańskich. Zarówno dla Brazylii, jak i Argentyny udział w tegorocznym mundialu może być dobrą okazją do rewanżu oraz zaprezentowania możliwości swoich najlepszych zawodników. Wśród faworytów bukmacherów wymieniana jest także Hiszpania, która razem z Francją zapewne zechce wyróżnić się udziałem piłkarzy młodego pokolenia, a zatem potencjalnie przyszłych gwiazd futbolu.

Kto będzie czarnym koniem na mundialu w Rosji?

Wielkim faworytem turnieju pozostają Niemcy, jednak odnośnie pozostałych drużyn bukmacherzy wciąż mają spore wątpliwości. Na ostatnich tak dużych imprezach reprezentacyjnych odnotowano kilka niespodzianek, które narobiły nieco zamieszania. Przywołać można chociażby sukcesy Islandii na Euro 2016, która pokonała i wyeliminowała z dalszych zmagań między innymi Anglię. Do najbardziej ambitnych drużyn tegorocznego mundialu należą według bukmacherów również drużyny Włoch, Belgii, Urugwaju, Chile, Portugalii oraz Polski. Najmniejsze szanse na wyróżnienia ma tym razem Rosja. Zespół gospodarzy tegorocznego mundialu odnotował wyraźny spadek formy na przestrzeni kilku ostatnich sezonów. Niezależnie od narodowości piłkarzy, najbliższe miesiące najprawdopodobniej podporządkowane będą wyłącznie mistrzostwom świata. Dowodem tego są ciągłe starania największych gwiazd, nie tylko podczas prestiżowych rozgrywek klubowych.

Mistrzostwa świata u bukmacherów

Kursy na mistrzostwa świata w 2018 roku udostępniane są przez polskich legalnych bukmacherów ze sporym wyprzedzeniem. Możliwe jest zarówno obstawianie samego rozstrzygnięcia mundialu w Rosji, jak i typowanie poszczególnych meczy rozgrywanych podczas imprezy. Do najpopularniejszych serwisów należą między innymi LVbet, Totolotek oraz Fortuna. Każdy z tych bukmacherów pozwala na typowanie dokładnie tych samych zdarzeń. Poszczególne oferty różnią się między sobą głównie bonusami, dlatego można na nie zwrócić uwagę przy obstawianiu wyników tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień. Legalni Bukmacherzy na  https://topbukmacher.com/

Udział w zakładach bukmacherskich bez zezwolenia Ministerstwa Finansów jest zakazany, hazard może uzależniać i wiąże się z ryzykiem finansowym, a konto u bukmachera można otworzyć od 18-go roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *