Utrzymaj czystość lokalu dzięki Pro Formula

[REKLAMA]

Klienci hoteli bardzo często zachowują ze sobą wspomnienia z pobytu, które są między innymi związane z jakością świadczonych usług przez dany obiekt hotelarski. Niekiedy pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, jednak jeśli Goście zatrzymują się na dłużej, zwracają uwagę na różne szczegóły, które mogą im umykać w pierwszej chwili.

Z tego też powodu tak ważne jest to, by pokoje hotelowe kojarzyły się wyłącznie z czystością i nienaganną estetyką, gwarantującą poczucie komfortu. Jednak jak tego dokonać – odpowiedzią może być profesjonalny zestaw środków czystości, Pro Formula. Im czyściejszy jest pokój, tym większa pewność, że Klient właśnie tak go zapamięta i nie omieszka pozostawić pozytywnej opinii na temat swojego pobytu na przeznaczonej do tego celu stronie internetowej.

Jak efektywnie sprzątać obiekty hotelowe?

Zanim zacznie się czyścić poszczególne powierzchnie, warto zastanowić się nad tym, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne prace porządkowe. Najlepiej więc postawić się w takim przypadku w położenie Gościa, który po raz pierwszy odwiedza dany hotel. Zazwyczaj pierwsze wrażenie utrzymuje się bardzo długo, dlatego też opłaca się zatroszczyć o to, by było ono możliwie jak najbardziej przyjemne. W tym celu można zastosować środki Pro Formula, dzięki którym powierzchnie nie tylko będą czyste, ale również przywitają Przyjezdnych świeżym i przyjemnym zapachem, który zachęca do rozejrzenia się po całym hotelu.

Planując czyszczenie obiektu hotelowego, trzeba też odpowiedzieć sobie na pytanie, które strefy sprząta się i czyści codziennie, a które nieco rzadziej. Poza tym warto pamiętać o tym, że by czyszczenie było w stu procentach skuteczne, należy dobrać preparat o określonym przeznaczeniu, który idealnie sprawdzi się podczas porządkowania określonej powierzchni. Oprócz czyszczenia standardowych powierzchni i miejsc nie można zapominać też o tych sferach, które Klienci hoteli dotykają przez cały dzień, a które zapomina się wyczyścić. Można do nich zaliczyć, chociażby klamki, fugi, czy podajniki na papier.

Jak dobierać środki czystości do prac porządkowych?

Bardzo ważne jest to, by środki czystości były skuteczne. Jednak nie można zapominać o tym, by usuwanie zabrudzeń szkodziło powierzchni, na jakiej dane zanieczyszczenia się pojawią. Zatem najlepiej zaopatrywać się w środki Pro Formula, które są bezpieczne, gdy stosuje się je na przykład na meblach, czy podłogach. Ponadto profesjonalny środek czyszczący usuwa zabrudzenia, nie niszczy powierzchni, a na dodatek sprawia, że dłużej zachowuje ona swój nienaganny wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *