Obraz drukowany na zamówienie w biurze – Zwiększenie komfortu w pracy

[REKLAMA]

W jaki sposób można poprawić atmosferę w miejscu pracy, na przykład w banku lub w biurze? Odpowiednia dekoracja może odmienić te wnętrza i uczynić pracę znacznie bardziej przyjemną.

Nie ulega wątpliwościom fakt, że praca w biurze jest znacznie przyjemniejsza, gdy nasze otoczenie jest estetyczne. Osoby urządzające biuro przykładają zazwyczaj ogromną wagę do tego, aby to miejsce nie było martwe, a kolory wykorzystanie przy malowaniu ścian umożliwiały pracownikom poczucie komfortu. Panuje przekonanie, że to ludzie tworzą środowisko, które decyduje o tym, czy dobrze czujemy się w biurze. Myśląc nad dekoracją rzadziej myślimy jednak o tym, że wystrój wpływa na codzienny humor osób, które przychodzą na miejsce. Dbając o dobór odpowiednich obrazów na zamówienie mamy duże szanse sprawić, by pracownikom jeszcze lepiej wykonywało się swoje obowiązki.

Obraz drukowany na zamówienie w biurze – Sprawdzone wizualizacje

Zależnie od tego, jakie chcielibyśmy wywołać uczucia w pracownikach, obraz drukowany na zamówienie i wizualizacja widoczna na nim powinny być inne. Przez podjęciem decyzji warto zastanowić się, czy chcielibyśmy bardziej zmotywować osoby w pomieszczeniu, zachęcić do kontaktu z innymi, czy obraz ma na celu zmniejszenie poziomu stresu.

Różnego rodzaju krajobrazy – Jeżeli zdecydujemy się na umieszczenie obrazu w miejscu na relaks, warto rozważyć zamieszczenie na nim różnego rodzaju krajobrazów. Dobrą i popularną praktyką jest uwzględnienie takich widoków, jak morze z widocznymi falami zmierzającymi w stronę brzegu lub plaża. Często wchodząc do różnego rodzaju biur widzimy obrazy przedstawiające lasy z jodłami i świerkami, które pozwalają chociaż odrobinę zmniejszyć ilość kortyzolu we krwi podczas wykonywania kolejnych zadań. Ciekawym pomysłem może wydawać się zrobienie zdjęcia natury blisko miasta, w którym posiadamy biuro. Jeżeli znajdziemy atrakcyjne miejsce i wykonamy zdjęcie, nawet będąc w biurze można podczas przerwy poczuć się jak w czasie relaksacyjnego spaceru (zobacz – https://www.fototapeta24.pl/obraz).

Widok związany z prowadzoną działalnością – Wzmacnianie więzi pracowników z przedsiębiorstwem i motywacja do osiągania kolejnych sukcesów też może być myślą przewodnią przy urządzaniu biura. Zależnie od profilu działalności możemy w tej sytuacji zdecydować się na obraz ukazujący sytuację symbolizującą sukces zawodowy. Prowadząc agencję rekrutacyjną możemy wybrać wizualizację szczęśliwych pracowników lub rozmowę o pracę. W przypadku firmy przemysłowej dobrze sprawdzą się produkowane przez nią maszyny lub akcesoria, a w przypadku agencji reklamowej ciekawe kreacje. Ogranicza nas jedynie kreatywność w przedstawieniu ciekawego aspektu działalności.

Pracownicy firmy – Obraz drukowany na zamówienie może przedstawiać nawet cały zespół na jednej z imprez firmowych lub na urodzinach firmy. Zamieszczenie wspomnianej dekoracji wywołuje dobre odczucia nie tylko w pracownikach ale także w klientach i każdej następnej osobie, która przychodzi do biura. Jeżeli charakter działalności firmy cechuje się małą rotacją w zespole warto zamieścić go w widocznym miejscu na ścianie, aby ciszył nasze oczy długoterminowo.

Pozostaje tylko wybrać dopasowany do potrzeb materiał obrazu na zamówienie i będziemy mogli cieszyć się estetyczną i wytrzymałą dekoracją. Znalezione w internecie inspiracje powinny pomóc w podjęciu decyzji. Alternatywą dla obrazu może być wieksza dekoracja w postaci fototapety. Może to być dekoracja wydrukowana ze zdjęcia zrobionego specjalnie na te potrzeby przez doswiadczonego fotografa. To może być ciekawa dekoracja zakładowych wnetyrz (wiecej o fototapetach – https://www.fototapeta24.pl/).

3 thoughts on “Obraz drukowany na zamówienie w biurze – Zwiększenie komfortu w pracy

  1. super pomysł i dla pracowników i petentów . cos co pzykóje wzrok a nie tylko smutne szare sciany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *