Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na Mikołajki? Poznaj nasze propozycje!

[REKLAMA]

Bardzo trudno jest co roku wymyślać coś innowacyjnego, wręczanego bliskim przy różnych okazjach. Dlatego też warto posiłkować się ciekawymi pomysłami, które naprawdę się sprawdzają – na przykład kreatywnymi koszulkami z nadrukiem wykonanym przy pomocy haftu komputerowego. Zadbaj o personalizację prostego stroju dla obdarowanej osoby, a poczuje, że naprawdę się postarałeś, by miała coś wyjątkowego!

Jaki nadruk umieszczać metodą haftu komputerowego?

Jeśli chcesz wykorzystać nici, wykonując oryginalne mikołajkowe prezenty dla bliskich, weź pod uwagę jakość projektu. Haft komputerowy świetnie nadaje się, aby tworzyć koszulki z nadrukiem, jednak z uwagi na ciężar nici, nie powinno się wykonywać zbyt dużych ani zbyt skomplikowanych obrazów. Lepszym wyborem jest zatem małe logo na piersi lub napis, niż duży, skomplikowany obrazek na całej klatce piersiowej, który będzie wyraźnie odstawał od materiału i rozciągał go.

Na jakich koszulkach wykonywać haft komputerowy?

Mikołajkowe prezenty powinny być kreatywne, przemyślane, ale też dobrze wykonane – dzięki temu będą cieszyły oko. Chcąc zlecić wysokiej jakości koszulki z nadrukiem wykorzystującym haft komputerowy, warto wziąć pod uwagę zalecenia projektantów graficznych. Najlepiej skontaktować się z przedstawicielem firmy oferującej takie usługi i poprosić nie tylko o wykonanie projektu, ale również o porady dotyczące na przykład materiału czy gramatury. Robiąc naprawdę prosty, ale wymowny napis lub ciekawe logo, możesz wręczyć bliskiej osobie oryginalny element stroju, w którym będzie ona mogła chodzić nie tylko w tym konkretnym dniu, ale i przy innych okazjach. Grunt to praktyczne wykorzystanie współczesnych możliwości technologicznych! Warto zapoznać się z ofertą firmy T-Druk, realizującej wysokiej jakości nadruki.

Jaki motyw nanieść na koszulce z okazji Mikołajek?

Jakie wydruki cieszą się największym zainteresowaniem z okazji Mikołajek? Przede wszystkim zabawne, humorystyczne koszulki z nadrukiem, na przykład przedstawiające renifera czy Mikołaja, wraz z podpisem – imieniem lub ksywką obdarowywanej osoby. Warto wykazać się kreatywnością, na przykład stawiając na napisy, w których w charakterystyczny sposób określisz czyjąś świąteczną specjalność. Przykład? „Tomek – najlepszy stroiciel choinki” albo „Kasia – ekspertka od pakowania”. Pamiętaj tylko o jednym – nie sprawiaj nikomu przykrości! Wybieraj to, co będzie naprawdę zabawne!

Świąteczny motyw na koszulkach – zrób go sam!

Chcesz wręczyć bliskiej osobie coś, co będzie nawiązywało do świątecznej tematyki, w sposób zrozumiały tylko dla Was? Możesz z powodzeniem wykorzystać do tego haft komputerowy, na przykład drukując bluzce samodzielnie zaprojektowane logo. Koszulka z nadrukiem wykonana w ten sposób będzie miała humorystyczny charakter i sprawi, że każdy, komu ją wręczysz, z pewnością szeroko się uśmiechnie. Wykorzystaj swoją kreatywność i stwórz mikołajkowe koszulki, które wywołają radość u obdarowanych osób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *