Czym charakteryzuje się kurs CAE?

[REKLAMA]

Znajomość języka angielskiego jest obecnie dużym atutem. Im lepiej potrafimy się nim posługiwać, tym lepiej. Aby potwierdzić swoją znajomość, najlepiej posiadać odpowiedni certyfikat. Dla tych, którzy znają angielski na wysokim poziomie, najlepszym wyborem będzie certyfikat Cambridge English: Advanced (CAE).

Międzynarodowe korporacje, uczelnie, instytucje, ale i mniejsze firmy – certyfikat znajomości angielskiego może otworzyć wiele drzwi. Stanowi on bezstronne i rzetelne potwierdzenie naszej wiedzy. Egzaminy na certyfikaty językowe są na całym świecie takie same, dlatego niezależnie od tego, gdzie przedstawimy nasz certyfikat, będzie miał on taką samą wartość.

Cambridge English: Advanced (CAE) to certyfikat językowy przeznaczony dla osób chcących potwierdzić zaawansowaną znajomość angielskiego z naciskiem na swoje umiejętności praktyczne. Aktualnie uznawany jest on w kilku tysiącach instytucji na całym świecie. Dzięki niemu możemy też łatwiej otrzymać wizy studenckie, na przykład do Wielkiej Brytanii czy też do Australii.

W tracie egzaminu CAE bada się różne aspekty znajomości angielskiego. Składa się on z części służących sprawdzeniu czytania ze zrozumieniem, słuchania, pisania, mówienia. W celu pozytywnego zaliczenia egzaminu musimy osiągnąć wynik na poziomie co najmniej 60 procent punktów.

Jeżeli chcesz dobrze zdać egzamin Cambridge English: Advanced (CAE), warto pomyśleć o wybraniu się na specjalny kurs CAE w Warszawie czy w innym mieście. Tego rodzaju kursy są prowadzone z myślą o osobach, które pragną w najbliższym czasie przystąpić do egzaminu i chcą powtórzyć swoją wiedzę. Prowadzi je obecnie wiele różnych szkół, na przykład Lincoln (Lincoln.edu.pl).

W trakcie kursów możemy nie tylko ugruntować zdobytą wcześniej wiedzę, ale także ją poszerzyć. Ponadto dowiemy się, jak dokładnie przebiega egzamin, co pozwoli nam na zmniejszenie stresu w jego trakcie. W rezultacie zaliczenie egzaminu na wysoką ocenę jest łatwiejsze.

Jeżeli chcesz wybrać się na dobry kurs CAE w Warszawie, sprawdź już teraz pełną ofertę na stronie internetowej szkoły Lincoln pod adresem Lincoln.edu.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *