Czy się mu podobasz? Oznaki, że on jest zainteresowany

[REKLAMA]

Zanim mężczyzna wprost okaże swoje zainteresowanie, zazwyczaj wysyła mniej jednoznaczne sygnały, niejako badając grunt, czy ma jakiekolwiek szanse. Rozpoznanie ich, akceptacja i zachęcająca odpowiedź po stronie kobiety może rozpocząć ciekawy związek. Tylko po czym poznać, że się mu podobasz? Jak dobrze odczytać jego intencje i się nie wygłupić?

Patrzy na Ciebie

To najważniejszy sygnał, że on jest zainteresowany relacją. Jeśli spogląda na Ciebie, nawet wtedy, kiedy nie patrzysz, łapiesz go na przyglądaniu się Tobie, możesz być pewna jego zainteresowania. Niekoniecznie musi się przy tym znacząco uśmiechać, czasami może mieć strapioną minę, zastanawiając się, co zrobić, by wzbudzić Twoje zainteresowanie. Jego mina może sugerować niepewność, zakłopotanie a nawet złość (w tym wypadku na samego siebie).

Uśmiecha się

Gdy widzi, że spoglądasz, uśmiecha się całym sobą. By poznać jego prawdziwe emocje, spójrz nie tylko na usta, ale również na oczy. Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Prawdziwy uśmiech jest widoczny na całej twarzy. Jeśli on rozpromienia się na Twój widok, to znak, że się mu podobasz.

Cieszy się, gdy Cię widzi

Zawsze się wita, zamieni z Tobą parę słów, nie straci żadnej okazji, by zapytać, co u Ciebie. Zauważa Cię już z daleka, być może szuka Cię wzrokiem. Zwraca uwagę, gdzie jesteś, nawet gdy nie patrzy, wie, gdzie się znajdujesz. Śledzi Cię wzrokiem i nigdy Twoja obecność nie umknie jego uwadze.

Interesuje się, co u Ciebie

Zainteresowany mężczyzna będzie Cię słuchał, będzie zadawał pytania, podtrzymywał rozmowę. Nie zapomni o żadnej okazji, by napisać smsa, wykorzysta każdą sytuację, by się z Tobą skontaktować.

Flirtuje

Może to odbywać się w różny sposób – albo wprost, dając Ci do zrozumienia, że jest zainteresowany. Może badać grunt, zaczynając dowcipkować, dając Ci aluzję, sugerując, choćby w żartach, spotkanie, czy bycie razem. Czasami odbywa się całkiem inaczej, poprzez drobne uszczypliwości i złośliwości, jednak w pełni kontrolowane.

Jego ciało jest skierowane w Twoją stronę

Gdy mężczyzna jest zainteresowany, zdradza go mowa ciała. Jest skierowany w Twoją stronę, zarówno tułowiem, jak również stopami, które są zwrócone do Ciebie. Patrzy Ci w oczy. Jeśli jest bardziej nieśmiały, może unikać Twojego wzroku, uciekać nim, jednak mimo to, będzie się starał spoglądać Ci w oczy.

Niby przypadkiem Cię dotyka

Dotknie Twoich pleców, przepuszczając Cię w drzwiach, poda rękę, gdy schodzisz po schodach, niby przypadkiem muśnie podczas podawania filiżanki kawy. Zainteresowany mężczyzna będzie szukał z Tobą kontaktu i testował, jak reagujesz na jego przypadkowy dotyk.

Czy on jest zainteresowany?

Każdy mężczyzna jest inny. Ma odmienny temperament, sposób bycia. Są panowie bardziej śmiali oraz czujący się niepewnie w klasycznym podrywie. Jedni dają jednoznaczne sygnały zainteresowania, inni wysyłają bardziej subtelne znaki. Chcesz się dowiedzieć, kiedy on naprawdę myśli o Tobie poważnie, zajrzyj do tego artykułu:

http://kobietytomy.pl/po-czym-poznac-ze-sie-mu-podobasz/

3 thoughts on “Czy się mu podobasz? Oznaki, że on jest zainteresowany

    1. Kotek to sobie nie trać, najpiękniejsze w miłości jest staranie o siebie, te podchody, ta gra miłosna kiedy facet właśnie ma pokazać jak mu zależy na kobiecie, bo co długo i z trudem się zdobywa to potem szanuje i dba. Idź „wyłóż mu kawę na ławę ” za sekundę wskocz do łóżka i najlepiej w związku wszystko rób za faceta. Ciekawa jestem jak dlugo z Tobą będzie…

  1. Kolega z pracy patrzy się na mnie cały czas i się uśmiecha do mnie codziennie z pracy odwozi mnie do domu mimo że ja nie chcę z nim jeździć jest bardzo nieśmiały i wstydliwy oby dwoje jesteśmy wolni on jest młodszy ode mnie wkurza mnie to jak się patrzy dosłownie cały czas cały czas przechodzi koło mnie i spogląda na mnie co ja mam myśleć o nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *