Jakie piłki golfowe wybrać na prezent dla golfisty ? Sklep golfowy GolfHelp.pl – porady

[REKLAMA]

Każdy golfista chciałby grać najlepszymi piłkami A najlepsze piłki golfowe to bezapelacyjnie Titleist PRo V1 i Pro V1x . Bardzo niska gra w długiej grze – to jeden z głównych czynników, przez które wybór pada na Titleist Pro V1. Zapewniają pełną wydajność od teebox do samego green’u z przenikliwym lotem i bardzo miękkim uczuciem w dotyku. Piłki dla golfistów pragnących ustrzelić swoje najlepsze wyniki. Nadzwyczajna odległość przy stałym locie. Możliwość wyboru piłki z logo „THE OPEN” – limitowanej edycji.

Titleist Pro V1 piłki golfowe białe

Wysoka trajektora lotu – to cecha, przez którą wybór pada na Titleist Pro V1x. Zapewniają pełną wydajność od teebox do samego green’u oraz również bardzo miękkim uczuciem w dotyku. Piłki dla golfistów pragnących ustrzelić swoje najlepsze wyniki. Nadzwyczajna odległość przy stałym locie. Model ten charakteryzuje się bardzo przewidywalną krótką grą – cecha „Drop and Stop”.

Titleist Pro V1x pilki golfowe biale

Nowe piłki golfowe Titleist AVX są przeznaczone dla golfistów poszukujących piłek golfowych Premium Performance, jednocześnie stawiając na odległość i wyjątkową miękkość w dotyku. Zwiększona rotacja to główna charakterystyka piłek golfowych AVX.

Titleist AVX piłki golfowe białe

Oparta na technologii konstrukcja rdzenia zapewnia maksymalną prędkość przy pełnym zamachu. Konstrukcja z wgłębieniem w kształcie czworokąta z dipiramidem 346 zapewnia przenikliwy lot na duże odległości. Mowa tu o kolejnej odsłonie od marki Titleist – Tour Speed!

Titleist Tour Speed piłki golfowe białe

Białe, kolorowe, miękkie i w przystępnej cenie. Czas na Velocity! Każda piłka golfowa Velocity jest produkowana w Titleist Ball Plant 2 w North Dartmouth w stanie Massachusetts, aby zapewnić najbardziej spójne działanie, jakość i czucie od piłki do piłki i od tuzina do tuzina.

Titleist Velocity piłki golfowe białe

Zaczynasz grę w golfa? Szukasz świetnych piłek w przystępnej cenie? Titleist TruFeel to najdelikatniejsza piłka golfowa o niewielkiej rotacji na długie dystanse oraz znakomita kontrola w polu i wokół greenu. Jej rdzeń oraz powłoka sprawiają, że nieprecyzyjne uderzenia nie będą aż tak zauważalne jak w przypadku konkurencji.

Titleist TruFeel piłki golfowe białe

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z doradcą sklepu golfowego GolfHelp.pl : https://golfhelp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *