Inwestowanie z Tholus Investments. Rocznie możesz zarobić nawet 10 procent!

[REKLAMA]

Inflacja w Polsce jest już dwucyfrowa. Niestety, wiele wskazuje na to, że zostanie ona z nami na dłużej. Jest ona na tyle wysoka, że obecnie już ponad miesiąc pracujesz za darmo. Nic dziwnego, że Polacy szukają rentownych sposobów do inwestowania swoich oszczędności. Szczególnie że lokaty i konta oszczędnościowe są bardzo nisko oprocentowane. Jeżeli z Tobą jest podobnie i chcesz ratować swoje finanse, mamy rentowne rozwiązanie łączące zadowalającą stopę zwrotu z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Mówimy o firmie Tholus Investments.

Tholus Investments – IT i nieruchomości

Co jest oczywiste, są dziś branże, które radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdej sytuacji, również podczas kryzysu. Wydaje się, że do takich z pewnością należy branża IT. Piszemy o tym dlatego, że firma Tholus Investments swoje usługi świadczy właśnie w obszarze branży IT. Tworzy ona różne serwisy internetowe i aplikacje. Najpopularniejsze z nich to m.in.:

  • sklep internetowy z witaminami i suplementami diety www.mibio.pl,
  • serwis internetowy www.trainingstel.com, w którym użytkownicy pobierają e-booki i audiobooki,
  • serwis internetowy www.mojefobie.pl, który jest kopalnią wiedzy o różnego rodzaju lękach.

Żeby mieć dostęp do produktów lub treści, które znajdują się w serwisach, użytkownicy muszą wykupić dostęp przez subskrypcję. Jako że mają one setki tysięcy użytkowników, nie trudno zgadnąć, że dochód pasywny z tego tytułu jest ogromny. Jednak firma nie zamyka się tylko na branżę IT. Oprócz tego działa w obszarze nieruchomości. Marka Tholus Investments kupuje działki i buduje na nich nieruchomości. Jest to ważne, ponieważ taki podział to dywersyfikacja ryzyka. Szczególnie że nieruchomości to bezpieczna przystań inwestycyjna. Połączeniem IT i nieruchomości jest serwis www.gabaverse.com. Odbywa się na nim sprzedaż nieruchomości poprzez tokeny NFT.

Jak inwestować z firmą Tholus Investments?

Inwestowanie z firmą Tholus Investments jest dziecinnie proste. Jeżeli chcesz rentownie inwestować swoje środki, musisz wejść na stronę WWW firmy i wypełnić formularz kontaktowy. Zarobić możesz naprawdę dużo. Firma deklaruje bowiem, że roczny zwrot z inwestycji to przynajmniej 8 procent. Obecnie takiego oprocentowania nie znajdziesz na żadnej lokacie. Co więcej, wspomniane 8 procent to minimum. Możesz zarobić nawet 10 procent i więcej.

Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie, ale wydaje się, że Tholus Investments to ciekawa opcja. Szczególnie dziś, kiedy trudno o rentowne, a przy tym bezpieczne inwestycje. Jeżeli masz wolne środki i nie chcesz trzymać ich na lokacie lub koncie w banku, warto rozważyć właśnie firmę Tholus Investments. Zwłaszcza jeżeli nie masz wystarczającej wiedzy, aby swoje wolne aktywa inwestować w inny sposób. Nie ulega bowiem wątpliwości, że wkładanie pieniędzy w giełdę papierów wartościowych jest mocno ryzykowne. Inwestowanie z Tholus Investments jest zdecydowanie bezpieczniejszą opcją, a przy tym pozwala uzyskać zadowalającą stopę zwrotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *