Czy warto zainwestować w Hondę CR-V 5 z rynku wtórnego?

[REKLAMA]

Honda CR-V to cieszący się dużą popularnością SUV, który przez japońskiego giganta jest produkowany od 1995 r. Samochód ma wielu zwolenników wśród kierowców – również w Polsce. Na celowniku wielu z nich jest najnowsza, piąta generacja.

Wygodne i przestronne wnętrze

Piąta generacja Hondy CR-V zadebiutowała na tragach motoryzacyjnych w Los Angeles w 2016 r. Wersję europejską zaprezentowano natomiast w 2018 r. Produkowana jest do dzisiaj. W porównaniu z poprzednimi generacjami nowa Honda CR-V wyróżnia się znacznie przestronniejszym wnętrzem, które zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze detale. Pod tym kątem samochód jest bardzo funkcjonalny. Nawet po przesunięciu do przodu siedzeń pasażerowie siedzący w trzecim rzędzie mają dość dużo miejsca na nogi. Tylna kanapa jest regulowana w dwóch zakresach. Wszystkie fotele są obszerne. Kierowca ma zapewnioną znakomitą widoczność. Samochód wyposażono m.in. w cyfrowy kokpit o przekątnej 7 cali oraz w materiałową tapicerkę. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że piąta generacja jest pierwszą, w której model CR-V występuje w wersji 5- i 7-drzwiowej.

Komfort jazdy

Jak zapewniają klienci salonu Honda Plaza, jazda Hondą CR-V 5 to czysta przyjemność. Pojazd doskonale radzi sobie nawet na niezbyt równych nawierzchniach. Jest świetnie wyciszony, co sprzyja skupieniu kierowcy na drodze. Pomimo dużych rozmiarów samochód znakomicie radzi sobie na ostrych zakrętach, co jest zasługą m.in. pewnych zmian wprowadzonych przez konstruktorów. Minimalnie zwiększyli oni rozstaw osi, a ponadto zastosowano mniejszy silnik i przesunięto do przodu zbiornik paliwa. Dzięki tym zabiegom zmienił się rozkład ciężkości.

Auto dla całej rodziny

Honda CR-V 5 to pojazd, który doskonale wypada w roli rodzinnego samochodu. Jest nie tylko przestronny, ale i bezpieczny. Występuje w paru wersjach wyposażeniowych, m.in. z pakietem bezpieczeństwa Honda Sensing. W przypadku używanego egzemplarza w dobrym stanie i niedużym przebiegiem trzeba się jednak liczyć ze sporym wydatkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *