Wynajem aut na lotniskach – jak to wygląda w praktyce?

[REKLAMA]

Wynajem samochodów na lotniskach jest usługą, z której chętnie korzystają osoby podróżujące w celach służbowych i prywatnych. Zdecydowanie ułatwia organizację całej podróży dzięki możliwości użytkowania auta na prostych i przejrzystych zasadach.

Jakie zalety ma wynajem aut na lotniskach?

Wynajem samochodów na lotniskach to wygodna forma korzystania z aut. Usługa ta adresowana jest do każdego kierowcy, któremu zależy na komfortowym i sprawnym przemieszczaniu się niezależnie od środków publicznego transportu czy prywatnych przewoźników. Formalności związane z wynajęciem pojazdu można załatwić przez internet. Wypełniając prosty formularz rezerwacji online dostępny na stronie wypożyczalni iPanek, wystarczy określić datę, godzinę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu.

Wynajem samochodu na lotnisku – elastyczne warunki umów

Wypożyczalnie samochodów posiadające punkty obsługi klienta na polskich lotniskach stawiają na uproszczone procedury najmu, mając przy tym na uwadze różne nieprzewidziane trudności jak opóźnienie czy odwołanie lotu. Oczywiście w interesie klienta leży poinformowanie pracowników o zaistniałej sytuacji – zazwyczaj nie ma problemu z przesunięciem terminu najmu lub anulowaniem usługi. Sporym ułatwieniem jest to, że odbierając samochód np. w lokalizacji Radom-lotnisko, wypożyczalnia aut umożliwia jego zwrot w innym mieście. Dostępne są również inne wygodne rozwiązania jak dopisanie do umowy drugiego kierowcy, wyjazd wynajętym pojazdem za granicę czy wypożyczenie fotelika dla dziecka.

Wynajem samochodu na lotnisku – to warto wiedzieć!

Decydując się na wynajęcie samochodu na lotnisku, należy koniecznie zapoznać się z regulaminem danej wypożyczalni. Każda firma udostępnia auta na własnych zasadach. Niezwykle istotne są zapisy odnoszące się m.in. do dziennego limitu kilometrów, tankowania, wieku kierowcy, zgłaszania szkód itp. Samochody wypożyczane są wyłącznie osobom mającym ważne prawo jazdy – wymóg ten dotyczy też drugiego kierowcy uwzględnionego w umowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *