Prędkość, niezawodność, dostępność: Cechy bestsellerowego abonamentu komórkowego z szybkim internetem 5G

[REKLAMA]

Abonament telefoniczny, choć stanowi usługę kompleksową, zapewniającą różnorodne warianty kontaktu ze światem, z roku na rok są coraz mocniej oceniane przez pryzmat pakietu internetowego. Na które cechy warto zwrócić uwagę w szczególności, szukając odpowiedniej oferty abonamentu telefonicznego z dostępem do internetu?

Internet w abonamencie? Tylko w standardzie 5G

Standard 5G to nowoczesna technologia, która, choć jest dostępna w Polsce już od kilku lat, dopiero teraz zaczyna być doceniana przez wszystkich sceptyków. Sieć 5G charakteryzuje się znacznie szybszym połączeniem w stosunku do poprzednich generacji i niespotykaną dotychczas stabilnością. Wcześniejsze standardy 3G i 4G/LTE, choć spełniały nasze oczekiwania, już teraz mogą być przez nas obiektywnie ocenione jako standardy nieco przestarzałe.

OTVARTA, jako jeden z pierwszych operatorów telefonii, wprowadził do oferty internet mobilny w standardzie 5G już w 2020 roku. Czy to dostateczny powód, dla którego powinniśmy rozważyć ofertę abonamentu telefonicznego w OTVARTA z dostępem do nowoczesnego i szybkiego internetu 5G? Przekonajmy się, co ma do zaoferowania ta technologia.

Szybkość internetu 5G w OTVARTA

Jedną z najistotniejszych cech internetu 5G w OTVARTA jest jego szybkość. Poprzedni standard średnio zapewniał nam szybkość internetu na poziomie 220 Mb/s. Realnie jednak bardzo często szybkość ta spadała poniżej 100 MB/s, co powodowało spore zniecierpliwienie.

W przypadku standardu 5G takie sytuacje nie mają miejsca. Decydując się na ofertę OTVARTA, zyskujemy dostęp do szybkości na poziomie 600 Mb/s, a to dopiero początek. W teorii internet 5G może zapewnić nam szybkość nawet do 20 GB/s wraz z rozwojem infrastruktury. Jeśli zatem jesteśmy przed wyborem nowego abonamentu telefonicznego i priorytetową kwestią jest dla nas szybki internet mobilny, oferta OTVARTA z internetem 5G stanowi świetne rozwiązanie.

Stabilność internetu mobilnego 5G

Ciągłe przerwy w swobodnym, wygodnym oglądaniu ulubionego serialu w podróży? Problemy z odpowiednią jakością rozmowy czy videoczatu? To problemy, z którymi z pewnością borykaliśmy się, stosując w swoich telefonach standard 3G lub 4G. W przypadku standardu 5G, oferowanego w pakiecie abonamentu telefonicznego OTVARTA, nie będziemy musieli obawiać się takich problemów.

Standard 5G jest znacznie bardziej wydajny niż poprzednie technologie. Oznacza to nie tylko, że internet będzie działać szybko i sprawnie, ale też stabilnie, bez względu na obciążenie sieci. W przeszłości próba sprawdzenia czegoś w internecie w dużym skupisku ludzi była nie lada wyzwaniem. 5G jednak jest siecią znacznie bardziej pojemną – intensywne użytkowanie internetu mobilnego w centrum miasta czy na festiwalu muzycznym z pewnością nie wpłynie na stabilność sieci.

OTVARTA 5G – dostęp w całej Polsce

Czy standard 5G jest powszechnie dostępny na terenie całego kraju? Jak najbardziej. Infrastruktura 5G wciąż dynamicznie się rozwija i na ten moment w każdym województwie ten standard jest dostępny. Istnieje prawdopodobieństwo, że akurat w miejscu, gdzie zamieszkujemy, trudno nam złapać 5G. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jest to standard relatywnie nowy, dostępny w Polsce zaledwie od kilku lat.

Infrastruktura 5G wciąż dynamicznie się rozrasta, co oznacza, że, według planów, już w ciągu następnych dwóch lat cały obszar naszego kraju zostanie pokryty zasięgiem 5G – najszybszym internetem na świecie.

Dlaczego jeszcze abonament w OTVARTA jest wart rozważenia?

Choć internet mobilny 5G w abonamencie jest dla wielu z nas wystarczającym powodem, by rozpocząć współpracę z operatorem, warto zwrócić uwagę na inne, równie istotne cechy oferty abonamentu w OTVARTA. Operator oddaje nam do dyspozycji mnogość wariantów abonamentu dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

Korzystamy ze smartfona sporadycznie, a internet jest nam potrzebny jedynie w kryzysowych sytuacjach? W takim przypadku oferta abonamentu O! Najtańsza! 5G za 9.99 złotych będzie idealną ofertą, której nawet nie poczujemy w miesięcznym budżecie. A co, jeśli zależy nam na stałym dostępie do internetu, z którego korzystamy w bardzo intensywny sposób? OTVARTA proponuje także bardzo bogatą ofertę abonamentu O! Gigantyczna! 5G, który zawiera w sobie pakiet 300 GB miesięcznie.

OTVARTA – sposób na szybki i wydajny internet 5G w smartfonie

Wybór odpowiedniego operatora to z roku na rok coraz większe wyzwanie. Każdy z nas chciałby mieć bogaty pakiet szybkiego internetu, wiele dodatkowych, bezpłatnych usług, a to wszystko za niską cenę. OTVARTA jednak jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom i zapewnia nam kilka ofert abonamentu telefonicznego z dostępem do szybkiego internetu 5G. Czy to wystarczy?

Jeśli nie, to z pewnością przekona nas bezterminowa umowa, która zapewnia pełną elastyczność w zakresie zmiany pakietu czy rezygnacji z usług OTVARTA z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Pewny i tani abonament, który jest doceniany przez niezależne rankingi, takie jak komorkomat.pl? Sprawdź, co do zaproponowania ma operator OTVARTA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *