Mężczyźni też się depilują

[REKLAMA]

Depilacja zbędnego owłosienia jest w grupie mężczyzn coraz bardziej popularna. Dzisiaj do gabinetów Kliniki SPIRE CLINIC panowie pukają tak samo często, jak kobiety.

Trwale usuwają włosy z klatki piersiowej, pleców, pach czy miejsc intymnych. Największym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa. Warszawa może im proponować zabiegi w pełni komfortowe, bezbolesne, bezpieczne i optymalnie skuteczne. Laser frakcyjny Alma Harmony XL Pro iPixel albo inny sprzęt tak samo dobrej jakości pozwala usunąć zbędne owłosienie raz na zawsze.

Warto przy tym wiedzieć, że o ile jeszcze kilkanaście lat temu mężczyźni mogli pochwalić się bujnym owłosieniem w różnych partiach ciała i raczej nie myśleli o usunięciu włosków, to ich przodkowie depilowali się regularnie. W czasach starożytnych wierzono, że we włosach czai się zło, przez co ciała osób obydwu płci musiały być idealnie. Mężczyznom nie pozwalano zapuszczać brody ani wąsów, a tych, którzy nosili zarost, uznawano za barbarzyńców. Co więcej, włosy usuwali już jaskiniowcy i to głównie ze względów higienicznych, nieco na przekór naturze.

Boyzylian – czy to na pewno zabieg dla wszystkich mężczyzn?

Klinika Spire Clinic laser&beauty wykonuje coraz więcej zabiegów z zakresu depilacji miejsc intymnych mężczyzn. Nie ma wątpliwości, że „Boyzylian” cieszy się coraz większą popularnością. Współczesne pokolenie panów dzieli się na zwolenników usuwania zbędnego owłosienia oraz na tych, którzy są temu przeciwni. Należy jednak mieć na uwadze, że tych drugich jest znacznie mniej.

Większość panów uznaje, że tak jak depilacja laserowa bikini u kobiet, tak samo usuwanie owłosienia z męskich miejsc intymnych jest konieczne. Głównie ze względu na wygodę, ale i estetykę. Dzisiaj dokładnie wydepilowany mężczyzna jest symbolem atrakcyjności zewnętrznej, a przede wszystkim dbałości o własny wygląd. Usuwanie włosów nie jest fanaberią ani chwilowym trendem. To zabieg, który pozwala osiągnąć pełną swobodę, tym bardziej, jeśli mężczyzna zdecyduje się na zabieg, jakim jest laserowa depilacja. Warszawa posiada Klinikę Spire Clinic, w której profesjonaliści wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym włosy usuwane są raz na zawsze.

Mężczyźni, którzy decydują się na zabiegi depilacyjnie, nie wykazują nad wyraz dużej odwagi, nie są też zniewieściali, nie muszą czuć się skrępowani. To sprawa zupełnie naturalna, jeśli chcemy tylko zadbać o własne ciało. Nie ma wątpliwości, że nurt dbałości o wygląd zewnętrzny pozwala dzisiaj korzystać panom z zabiegów, które jeszcze do niedawna były dedykowane jedynie paniom.

Artykuł powstał na podstawie informacji merytorycznych na stronie: spireclinic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *