Biorezonans – diagnostyka w nowym wydaniu

[REKLAMA]

Bardzo często zdarza się, że mimo zgłaszanych przez pacjenta dolegliwości, podczas standardowych badań nie udaje się znaleźć jednoznacznej przyczyny choroby. Kompleksowa diagnostyka stanu organizmu wymaga wykonania bardzo wielu, różnorodnych badań, które są kosztowne lub wymagają skierowania od różnego rodzaju specjalistów. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi medycyna niekonwencjonalna i biorezonans.

  1. Biorezonans to jedna z metod medycyny alternatywnej.
  2. Biofeedback opiera się na analizie pola elektromagnetycznego i drgań wytwarzanych przez organizm.

Czym jest biorezonans?

Biorezonans w Polsce uznawany jest za część medycyny alternatywnej. To metoda diagnostyki i terapii, która pracuje w oparciu o danej dotyczące naturalnego promieniowanie elektromagnetyczne i drgania wytwarzane przez komórki organizmu. Analiza częstotliwości emitowanych fal pozwala m.in. ustalić ewentualną obecność wirusów, bakterii i grzybów w organizmie. M.in. pod tym względem biorezonans stanowi bardzo cenne uzupełnienie tradycyjnych metod diagnostycznych.

Biofeedback o stresie prawdę Ci powie

Terapie SCIO biofeedback oparta jest w dużej mierze na analizie wpływu, jak na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ma stres. W trakcie badania uzyskuje się około 11 000 danych dotyczących funkcjonowania organizmu, zanieczyszczeń krwi, zaburzeń pola energetycznego, a także obecności patogenów w organizmie. Urządzenia SCIO (więcej o nich można dowiedzieć się na https://bioanna.com.pl/) nie tylko diagnozują stan organizmu, lecz także skutecznie pozwalają walczyć ze skutkami stresu. Odpowiednio dobrana terapia wspomaga proces detoksykacji organizmu, oczyszczania krwi, usuwania wirusów i grzybów z organizmu. Dzięki aktywizacji naturalnych procesów regeneracyjnych wspomaga równowagę hormonalną i enzymatyczną. Biofeedback SCIO THETA (TERAPIA) spowalnia także procesy starzenia się organizmu.

Czy biorezonans może leczyć?

Część osób niesłusznie uznaje biorezonans jedynie za metodę diagnostyczną, natomiast urządzenia wykorzystywane w tej metodzie mają także funkcję leczniczą. Urządzenie takie jak na przykład Biofeedback SCIO THETA (TERAPIA) można odpowiednio zaprogramować, korzystając ze specjalnych programów terapeutycznych, do wytworzenia pola drgań, które ma działanie lecznicze. Z wykorzystaniem biorezonansu można oddziaływać na system odporności organizmu, pobudzić go do właściwej pracy, a także zmobilizować do usunięcia patogenu. Wibracje elektromagnetyczne wytwarzające odpowiednie pole drgań są w stanie poprawić i wzmocnić oddziaływanie międzykomórkowe.

 

One thought on “Biorezonans – diagnostyka w nowym wydaniu

  1. Biorezonans ma także pomagać w leczeniu uzależnienia alkoholowego oraz nałogu palenia tytoniu.Osobom, które zdecydowały się na badanie, w większości wypadków zdiagnozowano obecność pasożytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *